• Teltis! (04.03.2011) skatīt »
  • Sertificēti mērnieki (04.03.2011) skatīt »
  • Merfijs mērniecībā -Vienmēr pastāv vieglāks veids kā visu izdarīt. (04.03.2011) skatīt »

Akciju sabiedrība
"Mērniecības
centrs MC"

Sertificētu mērnieku apvienība


Pasūtījuma pieteikšana

Informācija

"Kvalitātei garantijas nav."(Robertsona likums no "Merfija likumu krājuma")

Tā vienkārši tai nav vajadzīga. Mēs neizsniedzam apdrošināšanas polises un garantijas vēstules saviem klientiem, jo.. labi padarītam darbam - ar izpratni, attieksmi un atbildību, tās nav nepieciešamas.

Par mums

AS "Mērniecības centrs MC" ir mērniecības jomā vienīgā akciju sabiedrība, kas dibināta 2004.gadā un kuras dalībnieki ir arī paši uzņēmuma darbinieki. Uzņēmums piedāvā visa veida mērniecības, zemes ierīcības un detālplānošanas pakalpojumus, kā arī sniedz konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar nekustāmā īpašuma formēšanu un pārvaldīšanu.  

"Mērniecības centra MC" ir profesonālu mērnieku apvienība, kuras darbības modelis – demokrātija, meklējot saprātīgus kompromisus, kas orientēti uz izdevīgāko risinājumu meklējumiem un darda vides radīšanu, kuras vērtības ir:

Attieksme – mēs pilnveidojamies un tiecamies pēc kvalitātes, esam gatavi pārmaiņām, lai spētu reaģēt uz mainīgajām klientu vajadzībām.

Atbildība – apzināmies, ka veidojam ilgtermiņa attiecības ar klientu, izpildām solījumus, atbildam katrs par savu darbu un uzņēmuma darbību kopumā.

Izpratne – strādājām tā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli un sadarbības partneri ilgtermiņā. Vienlīdz labi izturamies un gādājam par katru klientu, jo vēlamies, lai mūsu klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar AS "Mērniecības centrs MC".

Izvēloties kādu no AS "Mērniecības centrs MC" pakalpojumiem, Jūs iegūst iespēju par to pārliecināties pats, lai šeit rakstītais nebūtu tikai vārdi, kam jānotic.